Info ja kontakt

Tere Mustrisõber!

Mustrilaeka blogisse olen kogumas ja jagamas erinevaid mustreid ja näpunäiteid käsitööks. Alustasin vanadest Nõukogude Naise mustrilehtedest, mida maakodus pööningut kraamides leidsin suure hulga. Vanim neist on hetkel 1950.aasta augustikuust. Kahjuks on küll 50-ndatest säilinud kõigest mõned, aga hea et niigi palju. Veidi enam on 60-ndatest. Põhiliselt on säilinud 70-ndate ja 80-ndate  mustrilehed.

Tahan pöörata tähelepanu sellele, et mustreid skaneerides olen märganud, et mustrikirjades on aeg-ajalt vigu. Tuleb arvestada, et tegemist on üpris vanade mustritega. Kui märkan viga, siis muidugi parandan selle, aga eks neid vigu võib ka sisse jääda.

Samuti palun arvestada, et mul on kasutada üksnes A4 formaadis skänner, mistõttu suuremate mustrite mõõdud ei ole vastavuses algsetele mustrilehel toodud mõõtudele.

Aga vast kõik see ei sega tõelist käsitöösõpra inspiratsiooni saamisel :)


Enamus mustreid on must-valged ja võimalikult madala resolutsiooniga, et säästa blogi mahtu. Sest mustreid on oi kui palju! :) Värvilised ja originaalmõõtudes on pabernukud - ikka selleks, et saaks soovi korral need ka välja trükkida.


Vajadusel saab minuga kontakti minu e-posti aadressil ikirenak77@gmail.com


Soovin kõigile mõnusat meisterdamist ning piirideta loomingulisust!
Irena

1 comment:

  1. Thank you so much for posting these lovely graphed patterns.
    Best greetings from Denmark

    ReplyDelete